•  
  •  
  •  
  •    
  •   
  •  
  •  

Haberler

Son Eklenenler

Vizyondakiler

Gelecek Program

TV'dekiler

Sosyal ağlarda takip et!
Korku tünelini facebookta takip edin Korku tünelini twitterda takip edin
American Horror Story
American Horror Story
Ryan Murphy'nin Nip/Tuck ayarinda seks ve kan ögeleri bulunduran ve çok konusulan projesi American Horror Story Ekim ayinda izleyicisiyle bulustu.

Basrollerde Dylan Mcdermott ve Connie Britton un yanisira Denis o'Hare, Jessica Lange, Frances Conroy gibi taninmis tecrübeli oyuncular var.

Konusunun klise korku ögelerinden olustugunu düsünenler dahi bölümler ilerledikçe aslinda her zaman izledigimiz ve alisik oldugumuz bizi korkutmayan bu ögelerin etkisi altina girmeye basladilar. Gün geçtikçe artan izleyici sayisi da bunun kaniti niteliginde.

Cinayetler islenen bir evin önceki ve simdiki sahiplerinin basindan geçen olaylari konu alan dizi oldukça siddet ve seks ögesi barindiriyor. Her bölümde islenen cinayetler olabildigince vahsiyken yine her bölüm izledigimiz seks sahneleri de cüretkarligin sinirlarini zorluyor.

3 kisiden olusan ve evin yeni sahipleri olan ailemiz yakin geçmiste yasadiklari aldatma problemlerini asabilmek için bu evde yeni bir hayata baslayacaklarini ve tüm sikintilarindan arinacaklarini ümit ederler. Ancak ümit ettikleri ne varsa ev bunlari onlardan alacak üstüne üstlük bir sürü hayaletle ugrasmalari ve hayatta kalmak için mücadele vermeleri gerekecektir.

Evde mini hizmetçi kiyafeti ile dolasan inanilmaz seksi bir kadin ve aldatma ile hasir nesir olan bir aile babasi varken olaylarin nereye dogru gidecegini hep birlikte izleyecegiz ancak umalim ki bir aldatma olayi daha yasanmasin. Her bölümde geçmisteki olaylari biraz daha gün yüzüne çikaran dizi usta yönetmenlerin çektigi ve klasiklesmis bir çok filme içinde barindirdigi sahnelere göz kirpiyor.

Eger gerçekten korku dizisi izlemek istiyorsaniz bu lanetli ev hikayesi tam size göre. Iyi seyirler..

İlgili Görseller