•  
  •  
  •  
  •    
  •   
  •  
  •  

Haberler

Son Eklenenler

Vizyondakiler

Gelecek Program

TV'dekiler

Sosyal ağlarda takip et!
Korku tünelini facebookta takip edin Korku tünelini twitterda takip edin
Cevapsiz Arama
Cevapsiz Arama
Sinifinin alay konusu haline gelmis, arkadaslari tarafindan sürekli itilip kakilan genç bir kiz olan Asuka, okulun Kore’ye yaptigi geziye katilmaktan vazgeçerek, ölümüne nefret ettigi arkadaslarindan intikam almaya karar verir. Böylece eski bir laneti canlandirir.

Bu lanet, cep telefonlarindan kurbanlara ulasmaktadir. Kurbanlara, ertesi günden “kendi sesleriyle” birakilmis mesajlar yollar. Tabii ki kimse baslarda buna anlam veremez. Fakat ölümler basladiginda, islerin ne kadar ciddi oldugunu anlayacaklardir.

Cevapsiz Arama 3, serinin “zorlama” olarak çekilmis bir bölümü diyebiliriz. Özellikle bir önceki filmi düsündügümüz zaman, Cevapsiz Arama serisini sevenleri oldukça hayalkirikligina ugratacak. Eskiyi yad etme amaciyla çekilen bu film serinin diger filmlerinin emeginin üzerine yatiyor.

Filme çok büyük bir kasvet hakim. Öyle ki; bir yerden sonra sikiliyor ve filmi izlemeyi birakmayi isteyebiliyorsunuz. Korku sahneleri amacindan uzak, siradan bir film havasi veriyor.

Yönetmen ve senaristler, bir risk alarak, “katilin gündüz vakti harekete geçmesi ve can almasi” temasini islemisler ama maalesef basarili olamamislar. gündüz cinayetlerinde bekledigimiz korkuyu bir türlü yasayamiyoruz. Buna bir de teknolojiyi iyi kullanamamayi ekledigimzde, karsimiza oldukça vahim bir tablo çikiyor.

Neticede, Japon korku filmleri içerisinde, kültür farklarindan kaynaklanan ve “bize uymayan” filmler olabiliyor. Öte yandan Garez gibi ve Cevapsiz Aramanin diger filmleri gibi gayet basarili çalismalar da olabiliyor. Bu film ise; bize uymayanlar kategorisinden... Serinin hayranlarini gerçekten hayal kirikligina ugratacak bir film.