•  
  •  
  •  
  •    
  •   
  •  
  •  

Haberler

Son Eklenenler

Vizyondakiler

Gelecek Program

TV'dekiler

Sosyal ağlarda takip et!
Korku tünelini facebookta takip edin Korku tünelini twitterda takip edin
Condemned: Criminal Origins
Aksiyon
Condemned: Criminal Origins
Condemned: Criminal Origins'de uzmanlik alani seri katiller olan bir FBI ajanini oynuyorsunuz. Oyundaki mekanlar ayni adindaki gibi terk edilmis ve unutulmus yerler. Yillar önce kullanima kapanmis metro istasyonlarindan, eski büyük alisveris merkezlerine kadar pek çok alanda arastirma yapmaniz gerekiyor.

Ancak katillerin izini sürerken tek derdiniz ip uçlarini takip etmek olmuyor. Arastirma yatiginiz yerlerde kimsesizler, uyusturucu bagimlilari veya çogunlukla deliler gibi bagirarak sizi öldürmeye çalisan garip, degisime ugramis ürkütücü insan yasamakta.

Condemned önünüze geleni öldürüp basit bulmacalar çözebileceginiz bir oyun degil. Yapmaniz gerekenler genelde çok zor olmuyor ancak bir yandan üzerinize saldiranlarla ugrasirken bir yandan da delil toplamak bazen stresli olabiliyor. Oyun aslinda tam bir psikolojik gerilim ve bunu ilk andan itibaren oyunun sonuna kadar hissediyorsunuz.

Oyunla ilgili diger ilginç bir ayrinti ise silahlarin yok denecek kadar az olmasi. Genelde çevrede bulacaginiz metal veya tahta parçalariyla idare etmek zorunda kalacaksiniz. Ancak oyun zaten yakin dövüs üzerine kurgulandigi için bu bir sorundan öte yepyeni bir deneyim oluyor.

Condemned hikayesinin kurgusu, sürükleyiciligi, atmosferi ve oynanis tarzi olarak bu yilin en ilginç FPS'si denilebilir. Gerçekten stresli ve paranoyak saatler geçirmek isteyenler için kaçirilmamasi gereken bir yapim.
Yayinci Firma : Sega
Gelistiren Firma : Monolith

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem : P4 2.0 GHz ay da esdegeri
RAM : 512 MB
Video RAM : 128 MB
Hard Disk Alani : 8 GB

İlgili Görseller