•  
  •  
  •  
  •    
  •   
  •  
  •  

Haberler

Son Eklenenler

Vizyondakiler

Gelecek Program

TV'dekiler

Sosyal ağlarda takip et!
Korku tünelini facebookta takip edin Korku tünelini twitterda takip edin
Inceleme: Paranormal Aktivite 2
Inceleme: Paranormal Aktivite 2
Tod Williams'in yönetmenligini yaptigi basrollerinde Brian Boland, Sprague Grayden, Molly Ephraim, Micah Sloat ve Katie Featherston'in paylastigi 2010 yili ABD yapimi film genç bir çiftin basindan geçen paranormal olaylari anlatiyor.

Kristi ve Daniel'in bir ogullari yeni dünyaya gelmistir ve bu Daniel'in 2. evliligidir. Yeni bir hayata baslamak için Daniel'in ilk evliliginden olan kizi Ali'yle birlikte müstakil evlerine tasinirlar. Bir gece disardalarken evleri alt üst edilmistir, bebek odasi hariç evin her kösesine saldirilmistir ama hiçbir sey çalinmamistir. Bunun üzerine Daniel evin her kösesine kamera yerlestirir ve kayit eder. Baslarda bunu kisisel bir intikam olarak algilarlar ama evin hizmetlisi seytani ruhlari sezinler ve onlari uyarmaya çalisirken isinden olur. Ali basta annesinin ruhuyla karsi karsiya olduklarini düsünüp sesini çikarmak istemez ama isler gittikçe kötülestiginde arastirmaya koyulur ve Kristi'nin ailesinin geçmiste kendi soylarindan dünyaya gelecek ilk erkek çocugunu seytana adak sunduklarini fark eder. Seytan gözüne bebek Hunter'i kestirmistir ve ona sahip olmadan durmaya da hiç niyeti yoktur.

Film, Blair Cadisi'nin gerçeklik duygusunu iyi yakalamis ve bu sefer dogaüstü olaylarin siddeti ilk filmdekine nazaran daha ürkütücü. Sonunun ilk filmdeki gibi olmasi, bu filmin devam niteliginde olmasinin ispati. Filmde daha çok gerilim sahnesi mevcut. Senaryo ve görüntü çekimi gayet güzel. Ilk filmi izleyip sevenlerin bu filmi daha çok tutacaklari kanaatindeyiz. Kesinlikle ilk filmin önüne geçmis yine de sahnelerin kesik kesik olmasi hiç de iç açici degil.

İlgili Görseller