•  
  •  
  •  
  •    
  •   
  •  
  •  

Haberler

Son Eklenenler

Vizyondakiler

Gelecek Program

TV'dekiler

Sosyal ağlarda takip et!
Korku tünelini facebookta takip edin Korku tünelini twitterda takip edin
Istila
Istila
Bir anda Amerika semalarini aydinlatan bir patlama ve yer yüzüne bir bomba biçiminde düsen Patriot adli uzay mekiginin parçalari.

Yetkililer olaya aninda müdahale etseler de parçalar her tarafa yayilmistir ve biraz da kontrollerinin disinda kalan parçalar olmustur. Parçalarin üzerinde ilk basta ilginç bir madde kesfedelir. Bu madde asiri soguga ve sicaga karsi dayaniklidir. Ancak bu parçaya teniyle temas edenler “istila” nin ilk köleleri olacaklardir. Uzaydan gelen virüsümüz insanlarin sinir sistemine uyku halindeyken direk saldirmakta ve tüm benligini ele geçirmektedir.

Psikyatr olan Carol hastalarinin ve kendi çevresinde bazi degisiklikler farkeder ancak bunlari birbirleri ile baglamasi ve olayin kaynagina ulasmasi fazla zaman almayacaktir.

Insanlari duygusuz birer varlik haline getiren virüse karsi Nicole kidman ve dünyanin geri kalani bir savas içindedir ancak su anda dünyaya “ tüm aliskanliklariniz ayni kalacak, ancak uyandiginizda daha mutlu , daha bariscil ama biraz duygusuz olacaksiniz, kabul eder misiniz?” diye sorsalar heralde büyük bir çogunluk bu teklifi kabul edecektir. Ancak gelin görün ki filmde zombilesmeye karsi durmak gerek.

Oyuncu kadrosu hariç filmin izlenecek bir yani yok. Hatta izlenmese de olur. Kurgu da bosluklar, olaylarin saçmaligi, germekten çok uzak bir havasi var. Film hakkinda tek güzel nokta (Nicole kidman hariç) birkaç yerde insanligin son zamanlardaki vahsetine konusmalari ile dikkat çekmesi ki bence bu mesaj bile çok zayif kalmis. Her yönü ile eksik bir film 90 dakikanizi baska bir filme harcayin derim.