•  
  •  
  •  
  •    
  •   
  •  
  •  

Haberler

Son Eklenenler

Vizyondakiler

Gelecek Program

TV'dekiler

Sosyal ağlarda takip et!
Korku tünelini facebookta takip edin Korku tünelini twitterda takip edin
Korku'nun Fotografçisi - Danielle Tunstall
Korku'nun Fotografçisi - Danielle Tunstall
 
Isimi insanlari sok etmek ya da birseylerin ugruna yapmak için degil sadece basitce söylemek gerekirse dogal varolusum için yapiyorum. Aslina bakarsaniz gündelik haberler benim çektigim fotograflardan daha çok korkutuyor. Korkunun en saf hali gerçekligi temel alir ve benim isim bunu insanlarin görebilmesini saglamak.

Neden portre çekmeyi seçtigimi bilmiyorum ancak ben çok küçükken bir manzara fotografçisiydim. Simdi biliyorum ki bir insanin konu olmasini bir manzaranin konu olmasina tercih ederim.

Izleyicinin dikkatini tamamen konuya odaklayabilmek için basit arka planlar kullanmayi severim. Bence en önemli olan sey yalin olmaktir, gereksiz bilgi vermekten kaçinmalisiniz. Bu nedenle çogu zaman siyah ve beyaz çalisirim.

Benim ve stilim için en zor sey hiç kuskusuz modellerim dogru ifadeyi yakaladiklarinda bunlari ölümsüzlestirebilmemdir. Normalde profesyonel modellerle degil, gündelik insanlarla çalismayi severim. Onlar da kamera karsisinda gergin ve rahatsiz olurlar. Insanlarin karsisina bir kamera koydugunuzda gülümsemeleri insani bir dogal tepkidir. Ancak burda devreye ben girerim ve orada durup onlara " Beni öldürmek istiyormussun gibi davran" diye bagiririm ve gerisi gelir...

Bana göre portreler estetik gözükmenin yani sira, bilinçaltimizda ya da aklimizda neler oldugunu ya da nasil hissettigimizi yansitmalidir. Tek arzum size gerçekten bunlari yansitabilmis olmaktir.

Sanatçinin web sitesi : http://www.danielletunstall.com/

İlgili Görseller