•  
  •  
  •  
  •    
  •   
  •  
  •  

Haberler

Son Eklenenler

Vizyondakiler

Gelecek Program

TV'dekiler

Sosyal ağlarda takip et!
Korku tünelini facebookta takip edin Korku tünelini twitterda takip edin
Ruhlar Bölgesi-Insidious
Ruhlar Bölgesi-Insidious
Film, los ürkütücü bir isikla aydinlanmis bir arka pencere ve gizemli bir kadinla baslar. Kadin gülümser ve birden her taraf simsiyah olur.

Bir çift (Renai ve Josh) ve onlarin üç çocugu yeni bir eve henüz tasinmislardir. Bir sabah, Renai aile albümlerine bakarken oglu Dalton ona katilir ve ona babalarinin çocukluk fotografinin niçin olmadigini sorar. Renai ona babasinin fazlasiyla utangaç oldugundan hiç fotografinin olmadigi sebeplerini sunar.Bunlarin ardindan Dalton annesine odasindan korktugunu söyler, Rennie oglunu sakinlestirir ve yanindaki kitapliga birkaç kitap sokusurur.Renai yerde birkaç kitap bulur ve Dalton'a kitaplara baktiktan sonra onlari yerine koymasini söyler. Dalton onlara dokunmamak konusunda israr eder. Biraz zaman sonra, Dalton oyun oynarken çatidan bir ses duyar ve ne olduguna bakmak için gider. Isigi yakmak için eski bir merdivenden çikarken basamak kirilir ve Dalton düser. Kuytu bir kösede gölge görür ve çiglik atmaya baslar. Renai ve Josh ona yardim eder sonra onu yatagina yatirirlar. Ertesi gün Josh Dalton'u uyandirmaya gider ama Dalton'un hareket etmedigini görür. Hastaneye gittiklerinde doktorlar onlara bunun açiklanamayan bir koma hali oldugunu söylerler. 3 ay sonra koma hala devam etmekteyken Dalton'un tedavisine evde devam etmeye karar verip onu eve geri getirirler.

"Paranormal Activity" nin yönetmeni olan Oren Peli ve yapimcilari Jason Blum ile Steven Schneider, ayni zamanda "Ruhlar Bölgesi"nin de yapimcilari.

Ülkemizde su siralar vizyonda olan bu nefes kesici filmi kaçirmamanizi tavsiye eder korku dolu günler geçirmenizi dileriz.

İlgili Görseller